نظر سنجی

وب سایت تا چه اندازه برای شما مفید است.
 خیلی کم
 تا حدودی
 مفید است
 بسیار مفید است
 عالی

آمار بازدید

تاریخ و ساعت


امروز : 01 بهمن, 1397

دكتر سيروس بيدريغ رئيس جدید دانشگاه آزاد اسلامی سياهكل شد

مراسم تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سیاهکل برگزار شد.

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سیاهکل با حضور سرپرست دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان و تنی چند از مسئولان شهرستان سیاهکل معرفی شد.

دکتر مهرداد گودرزوند چگینی سرپرست دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در مراسم تکریم و معارفه سرپرستان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سیاهکل با تسلیت ارتحال ملکوتی آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دستآورد های بزرگ انقلاب اسلامی است که امروز به یک درخت تنومند در آموزش عالی کشور تبدیل شد.

وی افزود: امروز دانشگاه آزاد اسلامی در دهه چهارم کیفیت بوده که مهمترین عامل پیشرفت است. تغییر نگرش به دانشگاه باید متناسب با دیدگاه جامعه بوده و دارای خروجی مناسب با کیفیت خوب داشته باشیم. این مجموعه عظیم که توسط مرحوم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی بنیان نهاده شد و با حمایت حضرت امام (ره ) و پشتیبانی مقام معظم رهبری به بزرگترین دانشگاه حضوری جهان تبدیل شد حاصل زحمات کسانی است که رشد آموزش عالی کشور و آموزش با کیفیت همیشه یکی از دغدغه های آنان بود.

گودرزوند چگینی با برشمردن ابعاد شخصیتی آیت الله هاشمی رفسنجانی خاطرنشان کرد: شخصیت آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یکی از چهره های شناخته شده در سیاست همیشه مورد توجه جهانیان بود و ایشان به عنوان یار دیرین امام (ره) و رهبری همیشه در اعتلای سازندگی و آموزش عالی در کشور تلاش می کرد تا فرزندان این مرز و بوم تحصیل در دانشگاهی با کیفیت را در کشور تجربه کنند و از این که در میهن اسلامی ادامه تحصیل دهند، افتخار کنند.

سرپرست دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان تصریح کرد: شهرستان سیاهکل یکی از شهرهای گیلان است که دارای ظرفیت‌های بسیار خوب بوده و داشتن آموزش عالی برای این شهر با قدمت تاریخی و پتانسیل های آن می تواند این شهر را به جایگاه اصلی خود برساند و جا دارد از مسئولان این شهر که با همدلی و همراهی در کنار دانشگاه آزاد اسلامی همیشه یار و پشتیبان توسعه آموزش عالی بوده اند تشکر و قدردانی کنم.

در پایان از زحمات علیرضا یعقوب نیا رئیس سابق این مرکز دانشگاهی قدردانی و دکتر سیروس بیدریغ شارمی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سیاهکل معرفی شد.

از سوابق بیدریغ نیز می توان به مدیر گروه رشته زراعت و اصلاح نباتات، رئیس دانشکده منابع طبیعی و کشاورزی، ریاست حوزه معاونت پژوهشی، معاون دانشجویی، عضو شورای پژوهشی منطقه ۳ (استانهای گیلان، مازندران، گلستان)، عضو شورای آموزشی واحد لاهیجان، عضور کمیته ترفیعات واحد لاهیجان بمدت ۳ سال، عضو اصلی کمیته انضباطی دانشجویی واحد لاهیجان، عضو اصلی کمیته بدوی رسیدگی به تخلفات اعضا هیئت علمی واحد لاهیجان، عضور کمیته بهره وری دانشگاه واحد لاهیجان و عضو اصلی جمعیت اسلامی سیاسی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شاخه لاهیجان زیرنظر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ها) اشاره کرد.


حدیث روز

پيامبرصلي الله عليه وآله :
فاطِمَةُ أَعَزُّ النّاسِ عَلَيَّ
فاطمه عزيزترين مردم نزد من است

لینک ها