نظر سنجی

وب سایت تا چه اندازه برای شما مفید است.
 خیلی کم
 تا حدودی
 مفید است
 بسیار مفید است
 عالی

آمار بازدید

تاریخ و ساعت


امروز : 28 مهر, 1397

 

همایش پیاده‌روی خانوادگی دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی سياهكل به مناسبت سی و چهارمین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی و فرا رسیدن نیمه شعبان و حماسه سوم خرداد

01 خرداد, 1395 ساعت 12:19

 

همایش پیاده‌روی دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی سياهكل

در يك روز باراني

    همایش پیاده‌روی خانوادگی دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی سياهكل به مناسبت سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی از مسیر ميدان ديلمان تا استخر پاشوران این شهرستان، صبح روز جمعه 31 ارديبهشت ماه 95 دريك روز باراني برگزار شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی سياهكل  با تبریک اعیاد شعبانیه و قدردانی از مشارکت استادان، کارکنان و دانشحویان در این برنامه فرهنگي-ورزشي ضمن تبریک سالروز راه‌اندازی دانشگاه آزاد اسلامی به شرکت‌کنندگان در این مراسم گفت: « دانشگاه آزاد اسلامی نهادی است که با پیگیری و پيشنهاد  آيت الله هاشمي رفسنجاني و ديگر بزرگان انقلاب به حضرت امام خمینی (ره) و كمك ايشان کار خود را آغاز کرد و اكنون به عنوان بزرگترين دانشگاه حضوري جهان به كارخود ادامه مي هد» ایشان ضمن تشکر از تمامی شرکت کنندگان در این همایش، توجه دانشگاه به امور فوق برنامه به ویژه در حوزه های فرهنگی و ورزشی را یکی از اولویت های دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سیاهکل برشمرد.

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


پخش شيريني و شربت به مناسبت روز جوان در دانشگاه

01 خرداد, 1395 ساعت 12:10

تصاوير پخش شيريني و شربت به مناسبت روز جوان در دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل

 

 

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


دیدار صمیمی مسئولان دانشگاه آزاد استان گیلان با خانواده شهید مدافع حرم سعيد مسافر فارغ التحصيل دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل

28 ارديبهشت, 1395 ساعت 16:46

   دکتر علیرضا امیرتیموری رئیس دانشگاه آزاد اسلامي استان گيلان، علیرضا یعقوب نیا سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی سیاهکل، معاون دفتر نهاد رهبری، روسای بسیج دانشجویی و جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه های آزاد اسلامی واحد رشت و مرکز سیاهکل، روز دوشنبه 27 ارديبهشت 1395 با خانواده شهید مدافع حرم "سعيد مسافر" فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل دیدار کردند.

   در ابتدای این دیدار صمیمانه دكتر عليرضا امير تيموري با ادای احترام به شهید سعيد مسافر و دیگر شهدای مدافع حرم، امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی را مدیون رشادت و ایثارگری این شهدا و صبر و استقامت و پایداری خانواده معزز شهدا دانستند و آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی استان جهت پیگیری و حل مشکلات خانواده شهید مسافر را اعلام نمودند.

    در ادامه این دیدار يعقوب نيا  سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل بيان داشت: دانشگاه جهت گرامیداشت یاد و خاطره این عزیز، برنامه هایی در دست اقدام دارد که جهت اجرای آن با خانواده محترم شهید هماهنگی لازم به عمل خواهد آمد. ایشان با اشاره به اینکه شهادت برازنده مقام والای این شهید است، آرزو کردند که همه ما بتوانیم در راه شهدای عزیز گام برداریم و در حفظ نظام و اعتلای جمهوری اسلامی تلاش کنیم.

     در ادامه پدر شهيد بزرگوار که خود از پاسداران رشید ایران است، ضمن خوش آمد گويي به حاضرين  و بيان خاطراتي از اين شهيد، صبر و خوش اخلاقی را از ویژگیهای  بارز آن شهید برشمردند و بیان داشت: فرزند برومندش در ایثارگری و دفاع از کیان ایران اسلامی و اهل بیت از ایشان پیشی گرفته است.

   سپس یکی از دوستان و همرزمان شهید سعيد مسافر، که خود فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل  بودند، ضمن بیان خاطراتی از این شهید بزرگوار گفتند: "مسئولين و استادان دانشگاه، نقش اساسي در تببين دلایل اعزام نیروهای ایرانی به جنگ با داعش در سوریه را دارند و می توانند با تحلیل درست با شبهه افکنی رسانه های معاند و مخالف مبارزه کنند."

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


مسابقه بدمينتون ويژه استادان خانم دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل به مناسبت هفته معلم

28 ارديبهشت, 1395 ساعت 15:09

به مناسبت هفته معلم مسابقه بدمينتون  در سالن شهداي سياهكل بين  استادان خانم دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل برگزار گرديد

و در پايان به نفرات برتر به رسم يادبود جوايزي اهدا گرديد

نفرات برتر اين دوره از مسابقات :

1- مهنا فرزين                 عضو هيئت علمي و مدير گروه  كامپيوتر

2- رزا رشيدي                 از استادان مدعو

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


دانشگاه آزاد اسلامي مركز سياهكل برگزار مي كند:«همایش بزرگ پیاده روی»

26 ارديبهشت, 1395 ساعت 11:34

دانشگاه آزاد اسلامي مركز سياهكل برگزار مي كند:

«همایش بزرگ پیاده روی»

این همایش روز جمعه 31 اردیبهشت ساعت ۷:۳۰ صبح آغاز می‌شود و شرکت کنندگان مسیر همایش را از ميدان ديلمان آغاز کرده و تا استخر پاشوران سياهكل ادامه خواهد داشت.

در پایان این همایش که به همت دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل انجام می شود قرعه کشی صورت گرفته و به  نفرات  شرکت کننده جوایزی نفیس شامل دوچرخه ، جوايز ارزنده ديگر اهدا می‌گردد.

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


جلسه معاونين دانشجويي،فرهنگي و ورزشي دانشگاه آزاد اسلامي استان گيلان با ميزباني مركز سياهكل

22 ارديبهشت, 1395 ساعت 14:07

جلسه معاونين دانشجويي فرهنگي و ورزشي دانشگاه آزاد اسلامي

 استان گيلان در دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل

جلسه معاونين دانشجويي، فرهنگي و ورزشي دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان گيلان با حضور جناب دکتر رجبي نژاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز بین الملل بندر انزلی و رئیس شورای دانشجویی، فرهنگی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و معاونين دانشجويي فرهنگي و ورزشي واحدها و مراكز دانشگاه آزاد اسلامی استان گيلان، در روز دوشنبه مورخه 20/02/95 در دانشگاه آزاد اسلامي مركز سياهكل برگزار گرديد.

جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید در ساعت 9:00 صبح آغاز گردید. در ابتدای جلسه يعقوب نيا رئيس دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل پس از خير مقدم و آرزوی سلامتی برای رهبر فرزانه انقلاب و همکاران حاضر و تبریک اعیاد شعبانیه و اشاره به نام گذاری سال 95 به "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" توسط مقام معظم رهبری، گزارشی از اقداماتی که  در 3 سال اخیر در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سیاهکل صورت گرفت، ارائه دادند و این مرکز دانشگاهی را با توجه به نعداد کم کارکنان در مقایسه با دانشجویان، نمونه ای موفق از الگوی اقتصاد مقاومتی، در بین دانشگاه های منطقه ارزیابی نمودند.

در ادامه ایشان با توجه به شیوه‌نامه اجرایی «شناسایی و نکوداشت مفاخر علمی و فرهنگی و طرح های ماندگار فرهنگی» و بررسی و اتخاذ تصمیم در خصوص ابلاغ آیین‌نامه بيان داشتند كه اين مركز دانشگاهي کنگره ای به منظور بزرگداشت "سلار ديلمي" که از مفاخر منطقه هستند، همایشی در دست اجرا دارد که انشاءا... با همکاری مسئولین مربوطه در سال 95 برنامه مذکور با دعوت از اندیشمندان کشوری و استانی برگزار خواهد شد. همچنین ایشان با توجه به تجربه موفق میزبانی مسابقات ورزشی استانی دانشگاه آزاد در سال گذشته، نسبت به میزبانی تعدادی از این مسابقات در سال جاری نیز اعلام تمایل و آمادگی کردند.

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


بازديد سرزده آقاي دكتر نيكفر نماينده منتخب مردم شريف لاهيجان و سياهكل در دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي

20 ارديبهشت, 1395 ساعت 16:51

بازديد سرزده آقاي دكتر نيكفر  نماينده منتخب

مردم شريف لاهيجان و سياهكل  در دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي

      به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل، در هفته بزرگداشت مقام معلم، دكتر ذبیح ا.. نيكفر نماينده منتخب مردم شریف شهرستانهای لاهيجان و سياهكل در دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي،  به صورت سرزده  از دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل  بازديد به عمل آوردند.

      در اين جلسه ايشان ضمن تبریک هفته معلم به کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی سیاهکل، دانشگاه را از عوامل مهم و موثر در هر شهرستانی برشمرده و پس از اظهار آمادگی جهت همکاری در توسعه دانشگاه، بيان داشتند: با توجه به کاهش دانشجو، تمامی دانشگاه ها لازم است در زمینه در آمد های مستقل از شهریه تلاش نمایند که بی تردید این دانشگاه نیز باید در همین مسیر گام برداشته و حرکت کند. ایشان در ادامه از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیاهکل، خواستار بیان گزارشی از وضعیت دانشگاه در گذشته و حال شدند و به عنوان نماینده منتخب، نسبت به عملیاتی نمودن برنامه های دانشگاه در آینده اعلام آمادگی کردند.

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


مبعث حضرت رسول اكرم(ص) گرامي باد

15 ارديبهشت, 1395 ساعت 12:30

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


مسابقه تنيس روي ميز ويژه استادان،كاركنان و دانشجويان به مناسبت هفته معلم در دانشگاه برگزار شد.

08 ارديبهشت, 1395 ساعت 17:54

به مناسبت هفته معلم مسابقه تنيس روي ميز روز سه شنبه 7 ارديبهشت 95 در سالن شهداي سياهكل بين دانشجويان ، كاركنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل برگزار گرديد

و در پايان به نفرات برتر به رسم يادبود جوايزي اهدا گرديد

نفرات برتر اين دوره از مسابقات :

1- بهزاد تقي پور مؤذن     عضو هيئت علمي  رشته برق دانشگاه

2- ايوب بابايي پور ديلمي    كارمند دانشگاه

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


ثبت نام از علاقمندان شركت در مراسم معنوي اعتكاف

30 فروردين, 1395 ساعت 10:02

بدینوسیله از تمامی علاقمندان به شرکت در مراسم معنوی اعتکاف دعوت می شود در اسرع

وقت به دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه  مراجعه نمایند.

هرگز نمی توان ارزش همه زمانها را برابر دانست، چنان که نمی توان همه مکانها را برابر شمرد. برخی زمانها و مکانها ارزشی والا دارند. ماه رجب ارزشمند است، ماه سلوک و زدودن زنگارهای شیطانی از آیینه دل است؛ ماه ولایت و برافروختن چراغ معرفت در شبستان وجود است؛ ماه رجب گاهِ اعتکاف است. در این ماه، که هنگامه تحول است، عاکفان کوی دوست، با حضور در صحن و سرای دوست، پله های سلوک را پیموده و پله پله به خدا نزدیکتر می شوند. معتکف روزه اش، نمازش، حضورش در مسجد و دیگر اعمالش مایه تقرب است. در خانه دوست، سفره ایی از مغفرت و بخشایش گسترده شده و عاکف با صیقل روح و روان، زنگار گناه از دل می زداید و مهیای ضیافت بزرگ در ماه وصال می گردد. ماهی که عشاق از سفره پرفیض الهی، لقمه های راز بر می چینند و عطر قرآن از ژرفای دل بار یافتگان، مشام جان را می نوازد.

اعتکاف پرورش جسم و جان است، انسان آمیزه ای است از این دو و نیازمند پرورش در ابعاد وجودی خود؛ انسان به دنبال سعادت و کمال است، روح انسان نیازمند نیایش است، مناجاتی شیرین و زیبا، هم کلامی موجودی ضعیف با منشأ قدرتها. از آغاز خلقت تا صحنه رستاخیز، راز و نیاز زیباترین هنر آدمی است.                        

[مطالعه ادامه مطلب ]

 آخرین اخبار

حدیث روز

پيامبرصلي الله عليه وآله :
فاطِمَةُ أَعَزُّ النّاسِ عَلَيَّ
فاطمه عزيزترين مردم نزد من است

لینک ها