نظر سنجی

وب سایت تا چه اندازه برای شما مفید است.
 خیلی کم
 تا حدودی
 مفید است
 بسیار مفید است
 عالی

آمار بازدید

تاریخ و ساعت


امروز : 30 خرداد, 1397

 

آقاي بلالي،هيئت علمي دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل،عضو تيم منتخب فوتسال منطقه 17 دانشگاه ازاد اسلامي

14 اسفند, 1391 ساعت 10:43

آقاي بلالي،هيئت علمي دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل،

عضو تيم منتخب فوتسال منطقه 17 دانشگاه ازاد اسلامي

آقاي آيت بلالي عضو هيئت علمي در گروه حسابداري و مدير اداري دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل ،به عنوان بازيكن منتخب تيم فوتسال منطقه 17 دانشگاه آزاد معرفي شد.

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان در دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل

08 اسفند, 1391 ساعت 11:53

جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان

در دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل

جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان راس ساعت 8صبح مورخه91/12/1 با حضور هیات رئیسه واحد لاهیجان رئیس ومعاونین مرکز سیاهکل در دفترریاست محترم مرکز سیاهکل تشکیل شد.

در این جلسه ابتدا بعد از تلاوتی چند ازآیات  قرآن کریم ریاست محترم مرکزسیاهکل جناب آقای مهندس یعقوب نیا ضمن سلام و خوش آمد گویی از کلیه اعضاء  تشکر و قدر دانی کردند . سپس به ارائه گزارشی ازعملکرد سه ماه مسئولیت خود درمرکز سیاهکل پرداخت سپس دکتر دانشیان ریاست محترم واحد لاهیجان ضمن تبریک به مناسبت میلاد امام حسن عسکری(ع) وشروع نیمسال جدید تحصیلی ازمهندس  یعقوب نیا ،معاونین وکارکنان مرکز سیاهکل بخاطر میزبانی این جلسه تشکر کرده  وحاضرین درجلسه را به حرمت نهادن به اساتید ودانشجویان همچون گذشته در نیمسال جدید توصیه کرد ودرادامه اظهار داشت که شغل اصلی ما معلمی است که بار معنوی زیادی دارد ووظیفه معلم این است که هرجا چراغ علم ودانش روشن است باید تمام سعی وتلاش خود را برای کمک به علم انجام دهد وادامه داد که امیدوارم همه ما بامحورقرار دادن کار وتلاش بتوانیم

ودر ادامه موارد زیر به تصویب رسید:

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


هم اندیشی مسئولین فرهنگی منطقه 17 دانشگاه آزاد اسلامي

06 اسفند, 1391 ساعت 10:55

 هم اندیشی مسئولین فرهنگی منطقه 17 دانشگاه آزاد اسلامي

با مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های آزاد گیلان

در روز چهارشنبه مورخ دوم اسفندماه 1391

حجت الاسلام والمسلمين حاج آقا علی کریمیان مسئول نهاد نمايندگي ولي فقيه در دانشگاه هاي آزاد گيلان ،در نشست با مسئولان دفاتر فرهنگی دانشگاه های آزاد گیلان که در واحد رشت برگزار شد ضمن تشکر ویژه از حضور دانشگاهیان فرهیخته در راهپیمایی 22 بهمن و حماسه آفرینی  مردم فهیم گیلان اظهار داشت: ولایت فقیه نعمتی است که خداوند منان آن را رابرای ملت شهید پرور ایران به ودیعه گذاشته است.

وی بابیان اینکه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با توکل به خداوند و در ظل توجهات ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری تمامی نقشه ها و طراحی های دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی را منحل کرده اند افزود: مردم ایران دست در دست یکدیگر در راستای عزت و سربلندی ایران اسلامی گام های بلندی برداشتند.

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


هجدهمين دوره مسابقات کتبي قرآن و عترت كاركنان

01 اسفند, 1391 ساعت 13:03

هجدهمين دوره مسابقات کتبي قرآن و عترت در بخش کارکنان

هجدهمين دوره مسابقات کتبي قرآن و عترت (ع) در بخش کارکنان همزمان با سراسر کشور در دانشگاههاي آزاد اسلامي سياهكل توسط دفتر فرهنگ اسلامي دانشگاه برگزار شد. در اين دوره از  مسابقات که از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 91/11/30 همزمان با سراسر کشور و  شرکت کننده در سراسر استان گيلان برگزار شد ،کارکنان اين دانشگاه در رشته هاي احکام برادران ، نماز و زندگاني پيامبر اسلام (ص) با هم به رقابت پرداخته و هدف از برگزاري اين مسابقات اشاعه فرهنگ قرآني در سطح دانشگاه آزاد اسلامي و ترويج فرهنگ قرآني بين کارکنان بود و نتايج اين مسابقات در ماه اسفند اعلام و برگزيدگان به مسابقات منطقه اي راه پيدا خواهند کرد.

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


جشن آغاز نيمسال دوم سال تحصيلي 92-91با حضور دانشجويان جديدالورود

29 بهمن, 1391 ساعت 12:14

جشن آغاز نيمسال دوم سال تحصيلي 92-91 با حضور دانشجويان جديدالورود

دانشگاه آزاد اسلامي مركز سياهكل در روز سه شنبه 28 بهمن ماه 1391 راس ساعت 10 صبح جشني را به مناسبت آغاز نيمسال بهمن 1391با حضوررياست دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل و رياست دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامي واحد لاهيجان و جمعي از اساتيد،اعضاي هيئت علمي،كاركنان و دانشجويان جديدالورود برگزار نمود.

اين جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن كريم و سرود ملي جمهوري اسلامي ايران آغاز شد و پس از آن آقاي يعقوب نيا رياست دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل ضمن خير مقدم به حاضرين درباره ارزش و جايگاه علم و تحصيل در دين مبين اسلام با اشاره به آيات و احاديث مطالبي را بیان کردند.

ايشان در ادامه عنوان نمودند:به بركت انقلاب اسلامي ادامه تحصيل براي همه اقشار مردم فراهم شده است.در گذشته بسياري از متقاضيان با توجه به كمی ظرفيت پذيرش از ادامه تحصيل در دانشگاه ها باز مي ماندند،اما اكنون مي بينيم كه داوطلبين به راحتي ميتوانند بسياري از دانشگاه ها را جهت ثبت نام و ادامه تحصيل انتخاب نمايند.در اين رابطه دانشگاه آزاد اسلامي با توجه به فعاليت گسترده حتي در دورترين نقاط كشور،شرايط تحصيل را براي بسياري از جوانان فراهم نموده كه خود جاي تقدير و تشكر دارد.

در ادامه مراسم حجت الاسلام و المسلمين  حاج آقا رهنورد رئيس دفتر فرهنگ اسلامي دانشگاه آزاد اسلامي واحد لاهيجان سخناني را در مورد احترام به پدر و مادر و اساتيد و درباره آثار سوء تكبر و خودپسندي ايراد فرمودند،ايشان در اين سخنراني سوالاتي را از دانشجويان مطرح نمودند و به اين شيوه دانشجويان را در بحث شركت دادند.

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


حضور دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل در راهپيمايي 22 بهمن 1391

22 بهمن, 1391 ساعت 12:05

حضور پرشور رياست،معاونين،پرسنل و دانشجويان

دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل در راهپيمايي 22 بهمن 1391

رياست دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل به همراه معاونين و پرسنل و دانشجويان دانشگاه در راهپيمايي 22 بهمن 1391 حضور پرشور در جهت آرمانهاي بلند انقلاب داشتند.

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


جشن انقلاب اسلامي و سخنراني نماينده محترم شهرستان هاي لاهيجان و سياهكل

21 بهمن, 1391 ساعت 13:15

جشن انقلاب اسلامي با سخنراني نماينده محترم شهرستان هاي لاهيجان و سياهكل جناب آقاي نديمي

به مناسبت ايام الله دهه فجر و پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي انقلاب اسلامي،مراسم سخنراني توسط نماينده محترم شهرستان هاي لاهيجان و سياهكل جناب آقاي نديمي و با حضور امام جمعه محترم شهرستان،مسئولين و اساتيد،دانشجويان ، كاركنان دانشگاه ها و مردم محترم شهرستان در روز پنج شنبه 19 بهمن ماه 1391 با حضور پرشور برگزار گرديد.

اين مراسم در ابتدا با قرائت قرآن و سرود جمهوري اسلامي ايران آغاز گرديد و در ابتدا

آقاي يعقوب نيا رياست دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل ضمن خير مقدم به امام جمعه محترم شهرستان سياهكل و نماينده پرتلاش شهرستان،مسئولين،دانشجويان و اساتيد دانشگاه ها

و حاضرين در مراسم برگزاري اين جلسات را بهانه اي براي ياد آوري اهداف انقلاب 1357 شمرده و بيان كردند كه لازم است بررسي كنيم كه چقدر توانستيم به آرمانهاي انقلاب وفادار باشيم و بعداز سخنراني رياست دانشگاه

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


ديدار با خانواده معظم شهدا به مناسبت ايام الله دهه فجر

21 بهمن, 1391 ساعت 12:08

ديدار با خانواده معظم شهدا به مناسبت ايام الله دهه فجر

به مناسبت ايام الله دهه فجر و پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي رياست دانشگاه آزاد اسلامي با همراهي بخش فرهنگي و اعضاي هيئت علمي دانشگاه و با همراهي نماينده اي از بنياد شهيد انقلاب اسلامي و سپاه پاسداران انقلاب اسلامي شهرستان سياهكل با 4 خانواده معظم شهداي سياهكل در روز چهارشنبه 18 بهمن ماه 1391 ،ديدار گرم و صميمي داشتند.

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


برگزاري مسابقه فوتسال بين دانشگاهي به مناسبت ايام الله دهه فجر

21 بهمن, 1391 ساعت 11:32

برگزاري مسابقه فوتسال بين دانشگاهي به مناسبت ايام الله دهه فجر

به مناسبت ايام الله دهه فجر و پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي يك دوره مسابقه فوتسال شش جانبه بين دانگشاههاي آزاد اسلامي ، دانشگاه پيام نور و دانشكده سماي  شهرستان سياهكل در تاريخ سه شنبه 17 دي ماه 1391 برگزار گرديد اين مسابقات در سالن ورزشي شهداي شهرستان سياهكل برگزار و با استقبال چشمگير دانشجويان،اساتيد و كاركنان دانشگاهها همراه گرديد.


[مطالعه ادامه مطلب ]

 


مراسم سخنراني توسط نماينده محترم شهرستان لاهيجان و سياهكل جناب آقاي نديمي

16 بهمن, 1391 ساعت 11:49

مراسم سخنراني به مناسبت ايام الله دهه فجر

به مناسبت ايام الله دهه فجر و سالگرد سي و چهارمين پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ،دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل برگزار مي كند:

مراسم سخنراني توسط

جناب آقاي مهندس نديمي

نماينده محترم شهرستانهاي لاهيجان و سياهكل در مجلس شوراي اسلامي

[مطالعه ادامه مطلب ]

 آخرین اخبار

پیام تسیلت به همکار گرامی جناب آقای ایوب بابایی پور دیلمی بایت در گذشت پدر بزرگوارشان
26 خرداد, 1397

حضور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی سیاهکل در راهپیمایی روز قدس
19 خرداد, 1397

اطلاعيه دريافت كارت ورود به جلسه امتحان نيمسال دوم 97-96
19 خرداد, 1397

برگزاری محفل انس با قرآن در دانشگاه آزاد اسلامی سیاهکل
05 خرداد, 1397

اطلاعیه شرکت در محفل انس با قرآن کریم
04 خرداد, 1397

دکتر سیروس بیدریغ شارمی رئیس دانشگاه آزاد واحد لاهیجان مجددا با حفظ سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سیاهکل شد
19 ارديبهشت, 1397

دریافت سوالات مسابقه چهارگزینه ای به مناسبت ولادت امام عصر(عج)
10 ارديبهشت, 1397

پیوستن به کانال دانشگاه در پیام رسان سروش برای اطلاع از آخرین اخبار دانشگاه
08 ارديبهشت, 1397

دیدار نوروزی همکاران دانشگاه با آقای دکتر بیدریغ ریس محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان و سیاهکل
21 فروردين, 1397

پیام تبریک نوروزی جناب آقای دکتر بیدریغ ریس محترم دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان و سیاهکل
19 فروردين, 1397


حدیث روز

پيامبرصلي الله عليه وآله :
فاطِمَةُ أَعَزُّ النّاسِ عَلَيَّ
فاطمه عزيزترين مردم نزد من است

لینک ها