نظر سنجی

وب سایت تا چه اندازه برای شما مفید است.
 خیلی کم
 تا حدودی
 مفید است
 بسیار مفید است
 عالی

آمار بازدید

تاریخ و ساعت


امروز : 09 مهر, 1399

 

مشاركت در سرشماري عمومي نفوس و مسكن

17 مهر, 1395 ساعت 09:32

دانشگاهيان گرامي ،

همه با هم در طرح سرشماري عموي نفوس و مسكن

مشاركت نماييم.

آدرس اينترنتي

http://www.sarshomari95.ir

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


پیام تبریک رییس دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

29 شهريور, 1395 ساعت 14:32

دکتر میرزاده در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید و بهار علم و دانش را به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در متن پیام آمده است:

بسمه تعالی

حضرت على‏ (ع): هیچ گنجى سودمند تر از علم نیست

آغاز سال تحصیلی جدید را به همه استادان ارجمند، دلسوز و متعهد، دانشجویان عزیز و کارکنان گرامی خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک و تهنیت می گویم. فصل پاییز اگرچه آغاز خزان طبیعت است، اما نماد بهار علمی، شور و نشاط دانش پژوهان، استادان و دانشجویان مشتاق دانش افروزی است که سرمایه های راستین جامعه به شمار می روند؛ به راستی هیچ مزیت و فضیلتی برتر از دانایی نیست.

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


بيست و يكمين جلسه معاونين عمراني دانشگاه آزاد اسلامي استان گيلان با ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل

14 شهريور, 1395 ساعت 12:24

بيست و يكمين جلسه معاونين عمراني

دانشگاه آزاد اسلامي استان گيلان

با ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل

بیست و یکمین جلسه شوراي عمراني معاونين و كارشناسان عمراني واحد ها و مراكز دانشگاه آزاد اسلامي استان گيلان، راس ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ  08/06/95 به ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل برگزار گرديد. در اين جلسه پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود ملی، یعقوب نیا رئیس مرکز سیاهکل به مدعوين خیر مقدم گفت و با اشاره به هفته دولت و شهادت شهيدان رجائي و باهنر،  خدمت به مردم عزيز ايران اسلامي را نعمتي براي تمامي مديران و مسئولين دانسته و دانشگاه آزاد اسلامي را تحت مديريت جناب آقاي دكتر ميرزاده و با هدايت آيت الله هاشمي، در تربيت نيروي متخصص و توليد علم و اشتغال زائي يكي از دست آوردهاي بزرگ انقلاب در راستاي اصل 44 قانون اساسي برشمرد. ايشان به صورت خلاصه، گزارشي از وضعيت دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل در همه حوزه ها به ويژه در زمينه عمراني ارائه داد و از حمايت هاي هميشگي و همه جانبه رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان گيلان، جناب آقاي دكتر امير تيموري، تشكر نمود. رئيس دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل در پايان پیشنهاد داد، با توجه به وجود نيروهاي متخصص در زمينه هاي مختلف عمراني، کمیته های تخصصی در سطح دانشگاههای آزاد اسلامی استان گیلان به منظور برطرف نمودن مشکلات و موانع عمرانی واحد ها و مراکز تشكيل گردد.

   در ادامه این جلسه دکتر نیکویه رئیس شورای عمرانی دانشگاه های آزاد اسلامی استان گیلان، پس از بررسي و توضيح آخرين بخشنامه هاي عمراني كه توسط سازمان مركزي دانشگاه آزاد اسلامي صادر گرديده است، ضمن تاکید بر اهمیت حفظ و نگهداری از ساختمانها و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی واحدها و مراکز، مسائل و موضوعاتی را در رابطه با اجرای طرح شفا و گردشگری و ایجاد درآمد های پایدار غیر شهریه ایی و تبدیل به احسن نمودن املاک مازاد دانشگاه ها (د صورت وجود) بيان نمود. در ادامه هر یک از معاونين و كارشناسان عمراني واحد ها و مراكز دانشگاه آزاد اسلامي استان گيلان، به اقدامات انجام شده در حوزه عمرانی واحد يا مركز خود پرداخته و نقطه نظرات خود را در رابطه با موضوعات مختلف مطرح شده، بيان داشتند. جلسه در ساعت 13 با صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) پايان يافت.

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 96-95

13 شهريور, 1395 ساعت 09:44

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 1396-1395

دانشگاه آزاد اسلامی سياهكل

انتخاب واحد اینترنتی:از سه شنبه 23 شهريور 95 لغايت 26 شهريور 95

شروع کلاسها : 1395/06/27

حذف و اضافه : ازتاریخ 1395/07/12لغایت  1395/07/14

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


انتشار خبرنامه شماره 5 ، دوشنبه 7 شهريور 1395 دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل

07 شهريور, 1395 ساعت 16:09

انتشار خبرنامه شماره 5 ، دوشنبه 7 شهريور 1395 

دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل

 

دانلود خبرنامه شماره 5

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


دانلود تفسير سوره حجرات حاج آقا قرائتي

07 شهريور, 1395 ساعت 16:04

جهت دانلود تفسير سوره حجرات روز لينك زير كليك نماييد.

دانلود سوره حجرات

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت روز کارمند

03 شهريور, 1395 ساعت 12:47

 
 
دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی چهارم شهریور، روز کارمند را به تمامی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت.

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


جشنواره آشتي با طبيعت به ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل در منطقه تاريخي ديلمان برگزار شد

30 مرداد, 1395 ساعت 15:08

در امتداد جشنواره آشتی با طبیعت و با ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل، دانشجویان دختر دانشگاه های آزاد اسلامي  سياهكل، رشت، لاهيجان و خلخال صبح چهارشنبه مورخ 27 مردادماه 1395 منطقه سرسبز لاريخاني در ديلمان را از وجود زباله و پسماندها پاک کردند.

    در این برنامه جمعی از دانشجویان دوستدار محیط زیست به منظور مشارکت در حفظ محیط زیست در منطقه لاريخاني از بخش ديلمان، زباله های تجدید ناپذیر را در کیسه های زباله جمع آوری و پاكسازي كردند.

    يعقوب نيا  رئيس دانشگاه آزاد اسلامي سياهكل در خصوص برگزاری این برنامه گفت: زمین با همه پاکی ها و منابع موجود در آن، امانتی است که از گذشتگان به ما رسیده و لازم است با مدیریت صحیح و مراقبت همیشگی، این امانت بزرگ را به فرزندان خود و آیندگان تحویل نمائیم. همیشه تامین محیط زیست سالم، از بزرگترین دغدغه ها و نگرانی های انسان بوده است و در احادیث، روایات و سخنان بزرگان دینی و تعالیم تمامی ادیان آسمانی به ویژه اسلام، پاسداری و جلوگیری از آسیب و تخریب به طبیعت و محیط زیست، تاکید گردیده است.  داشتن زندگی آرام و سالم از ضرورتهاست و زباله ها  یکی از معضلات اساسی زندگی امروز و از بزرگترین آسیب های محیط  زیستی می باشند که موجب نگرانی جامعه بشری، از آینده زمین و آلودگی آن شده است  که باید همه اقشار جامعه با حساسیت به این موضوع پرداخته‌ و در راستای حفاظت از محیط زیست مشارکت نمایند. ایشان هدف از اجرای برنامه زمین پاک را ترویج فرهنگ مراقبت از زمین و محیط زیست در بین دانشجویان که مدیران و آینده سازان این سرزمین هستند، عنوان نمودند.

 

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


اطلاعيه دريافت كارت ورود به جلسه امتحان نيمسال تابستان 95-94

30 مرداد, 1395 ساعت 10:45

اطلاعيه دريافت كارت ورود به جلسه امتحان 

نيمسال تابستان 95-94

قابل توجه دانشجويان گرامي

به اطلاع کليه دانشجويان مي رساند جهت دريافت کارت ورود به جلسه از  تاريخ  30/05/1395  با مراجعه به سايت دانشگاه و پس از مراحل زير اقدام نمايند .

متذکر مي گردد بدون کارت ورود به جلسه هيچ دانشجويي حق ورود به جلسه امتحان را ندارد.

[مطالعه ادامه مطلب ]

 


قابل توجه دانشجويان علاقمند به شركت در جشنواره ملي «آشتي با طبيعت» به ميزباني واحد رشت

17 مرداد, 1395 ساعت 12:33

تمدید مهلت ارسال آثار تا ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۵

به گزارش دبیرخانه جشنواره ملی آشتی با طبیعت دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان ، به دلیل استقبال بی نظیر علاقه مندان به مسئله محیط زیست و دانشگاهیان سراسر کشور به موضوعات جشنواره ملی آشتی با طبیعت گیلان ، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ تمدید شد .
علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر و همچنین شرکت در جشنواره می توانند به وبسایت جشنواره به نشانی www.solhvasalam.ir  و همچنین کانال تلگرامی جشنواره به نشانی solhvasalam@ مراجعه نمایند .

 

[مطالعه ادامه مطلب ]